LAKIER SILHOUETTE 750ML

Lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold

750ml

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold lakier do włosów o pojemności 750 mililitrów. Jeśli potrzebujesz mocnego utrwalenia to koniecznie sięgnij po ten lakier. Nie skleja włosów, a jego właściwości utrwalające zapewniają zwiększoną objętość oraz niesamowity blask. Idealny do codziennej stylizacji włosów.

Lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold 750ml

Lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold to profesjonalny kosmetyk do stylizacji włosów umożliwiający wyjątkowo silne i długotrwałe utrwalenie fryzury. Jego działanie opiera się na wysokiej jakości aktywnych składnikach z mikrocząsteczkami, które perfekcyjnie formują włosy bez obciążania i tworzenia efektu "hełmu" na głowie. Nadaje fryzurze pięknego, naturalnego blasku, przy czym pasma nie sklejają się i są łatwe do rozczesania. Dzięki temu w każdej chwili można ponownie użyć produktu w ciągu dnia dla większego utrwalenia. Lakier Silhouette Super Hold może być stosowany do codziennej stylizacji bez względu na fryzurę, gdyż nie niszczy włosów ani nie pozbawia ich witalności i sprężystości. Ponadto błyskawicznie schnie i nie pozostawia białych śladów na powierzchni włosów. Dzięki niemu stylizacja włosów jest łatwa i skuteczna.

Jakie są zalety korzystania z tego produktu?

  • Lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold zapewnia długotrwałe utrwalenie każdego rodzaju fryzury.
  • Produkt nie obciąża włosów i ich nie skleja, co sprawia, że można go używać wielokrotnie w ciągu dnia.
  • Stosowanie lakieru Schwarzkopf Silhouette Super Hold nie pozbawia witalności i sprężystości włosów, a przy tym pasma są łatwe do rozczesania.
  • Kosmetyk do stylizacji włosów nie pozostawia białych śladów na powierzchni włosów.
  • Lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold szybko schnie.
  • Może być użytkowany do codziennej stylizacji.
  • Dostępność: Jest Jest  (28 szt.)
  •  

Sposób użycia

Po ułożeniu włosów w końcowej fazie stylizacji należy rozpylić lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold kilkoma seriami na całkowicie suche włosy w odległości ok. 25-30 centymetrów. Produkt może być stosowany do podkreślenia pojedynczych pasm lub całych włosów, w tym również do poprawek na fryzurze.